COMERCIAL.ro

EUSEBIO SRL

Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Giurgiu
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate

Înregistrată la 14 aprilie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,7 mil. RON▼ 29,8 %
Profit net (2025)
-67,7 K RON▼ 142,9 %
Angajați
70,0%
Capitaluri proprii
176,3 K RON▼ 55,3 %

Cifra de afaceri și profitul — EUSEBIO SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil. lei, pierdere netă de 67.690 lei și 7 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 86.437 lei în 2008 la 1,7 mil. lei în 2025, cu un maxim de 2,5 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EUSEBIO SRL

EUSEBIO SRL are CUI 23723848, cod de TVA RO23723848 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J52/327/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 aprilie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Giurgiu. Activitatea principală este CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EUSEBIO SRL

Care este CUI-ul firmei EUSEBIO SRL?

CUI-ul firmei EUSEBIO SRL este 23723848. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO23723848. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J52/327/2008.

Unde are sediul EUSEBIO SRL?

EUSEBIO SRL are sediul social în Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Giurgiu.

Ce activitate are EUSEBIO SRL?

Activitatea principală declarată de EUSEBIO SRL este CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are EUSEBIO SRL?

În 2025, EUSEBIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 67.690 lei.

Câți angajați are EUSEBIO SRL?

În 2025, EUSEBIO SRL a avut în medie 7 angajați.

Pe ce loc se află EUSEBIO SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EUSEBIO SRL se află pe locul 262 din 925 de firme active cu CAEN 4722 care au depus bilanț, iar în județul Giurgiu pe locul 3 din 19. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 583.232 lei.

Cât de veche este EUSEBIO SRL față de alte firme din domeniu?

EUSEBIO SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 69,7% dintre cele 925 de firme active cu CAEN 4722 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4722 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 154 de firme cu CAEN 4722 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 68 (44,2%) mai sunt active, iar EUSEBIO SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4722?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4722 sunt în București: 157 din 925 (17%). În județul Giurgiu sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci