COMERCIAL.ro

EURO MEAT TRADE SRL

Oraş Chitila, Ilfov
În funcțiunePlătitor TVA2 verificări luna aceasta

Activitate principală: 1011 — Prelucrarea și conservarea cărnii

Înregistrată la 25 august 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
78,6 mil. RON▼ 4,2 %
Profit net (2025)
532,7 K RON▲ 61,6 %
Angajați
37▼ 2,6 %
Capitaluri proprii
1,6 mil. RON▲ 14,5 %

Cifra de afaceri și profitul — EURO MEAT TRADE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 78,6 mil. lei, profit net de 532.743 lei și 37 de angajați. A depus bilanțuri pentru 10 ani (2016–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 45.825 lei în 2016 la 78,6 mil. lei în 2025, cu un maxim de 82,1 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EURO MEAT TRADE SRL

EURO MEAT TRADE SRL are CUI 36459528, cod de TVA RO36459528 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/3441/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 august 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Oraș Chitila, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 1011 – Prelucrarea și conservarea cărnii.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1011 – Prelucrarea și conservarea cărnii · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EURO MEAT TRADE SRL

Care este CUI-ul firmei EURO MEAT TRADE SRL?

CUI-ul firmei EURO MEAT TRADE SRL este 36459528. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO36459528. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/3441/2016.

Unde are sediul EURO MEAT TRADE SRL?

EURO MEAT TRADE SRL are sediul social în Oraș Chitila, Ilfov.

Ce activitate are EURO MEAT TRADE SRL?

Activitatea principală declarată de EURO MEAT TRADE SRL este CAEN 1011 – Prelucrarea și conservarea cărnii.

Ce cifră de afaceri are EURO MEAT TRADE SRL?

În 2025, EURO MEAT TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 78,6 mil. lei. Profitul net a fost de 532.743 lei.

Câți angajați are EURO MEAT TRADE SRL?

În 2025, EURO MEAT TRADE SRL a avut în medie 37 de angajați.

Pe ce loc se află EURO MEAT TRADE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EURO MEAT TRADE SRL se află pe locul 37 din 466 de firme active cu CAEN 1011 care au depus bilanț, iar în județul Ilfov pe locul 3 din 19. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 846.499 lei.

Cât de veche este EURO MEAT TRADE SRL față de alte firme din domeniu?

EURO MEAT TRADE SRL are o vechime de 10 ani și este mai nouă decât 55,8% dintre cele 466 de firme active cu CAEN 1011 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 1011 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 38 de firme cu CAEN 1011 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 27 (71,1%) mai sunt active, iar EURO MEAT TRADE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1011?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1011 sunt în București: 38 din 466 (8,2%). În județul Ilfov sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci