COMERCIAL.ro

EURO CONFORT MOBILA SRL

Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4759 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

Înregistrată la 5 noiembrie 2012 · 13 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,6 mil. RON▲ 3,3 %
Profit net (2025)
79,4 K RON▲ 1.160,7 %
Angajați
30,0%
Capitaluri proprii
187,1 K RON▲ 73,7 %

Cifra de afaceri și profitul — EURO CONFORT MOBILA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil. lei, profit net de 79.350 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2012–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 2.500 lei în 2012 la 1,6 mil. lei în 2025, cu un maxim de 1,7 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EURO CONFORT MOBILA SRL

EURO CONFORT MOBILA SRL are CUI 30869278, cod de TVA RO30869278 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/1543/2012. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 5 noiembrie 2012, cu o vechime de 13 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeș. Activitatea principală este CAEN 4759 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4759 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EURO CONFORT MOBILA SRL

Care este CUI-ul firmei EURO CONFORT MOBILA SRL?

CUI-ul firmei EURO CONFORT MOBILA SRL este 30869278. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO30869278. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/1543/2012.

Unde are sediul EURO CONFORT MOBILA SRL?

EURO CONFORT MOBILA SRL are sediul social în Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeș.

Ce activitate are EURO CONFORT MOBILA SRL?

Activitatea principală declarată de EURO CONFORT MOBILA SRL este CAEN 4759 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are EURO CONFORT MOBILA SRL?

În 2025, EURO CONFORT MOBILA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil. lei. Profitul net a fost de 79.350 lei.

Câți angajați are EURO CONFORT MOBILA SRL?

În 2025, EURO CONFORT MOBILA SRL a avut în medie 3 angajați.

Pe ce loc se află EURO CONFORT MOBILA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EURO CONFORT MOBILA SRL se află pe locul 224 din 1.232 de firme active cu CAEN 4759 care au depus bilanț, iar în județul Argeș pe locul 7 din 32. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 247.758 lei.

Cât de veche este EURO CONFORT MOBILA SRL față de alte firme din domeniu?

EURO CONFORT MOBILA SRL are o vechime de 13 ani și este mai veche decât 52,6% dintre cele 1.232 de firme active cu CAEN 4759 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 4759 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 180 de firme cu CAEN 4759 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 105 (58,3%) mai sunt active, iar EURO CONFORT MOBILA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4759?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4759 sunt în București: 208 din 1.232 (16,9%). În județul Argeș sunt 32.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci