COMERCIAL.ro

ERKEL SRL

În funcțiuneInactiv fiscal din 24 septembrie 2012

Activitate principală: 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

Înregistrată la 19 noiembrie 2008 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2010)
-38,9 K RON▼ 112,5 %
Angajați
1▼ 90 %
Capitaluri proprii
270,9 K RON▼ 12,5 %

Cifra de afaceri și profitul — ERKEL SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 38.850 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2009–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ERKEL SRL

ERKEL SRL are CUI 24766464 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J07/808/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 noiembrie 2008, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Cervicești, Comuna Mihai Eminescu, Botoșani. Activitatea principală este CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule.

Alte firme din domeniu

CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ERKEL SRL

Care este CUI-ul firmei ERKEL SRL?

CUI-ul firmei ERKEL SRL este 24766464. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J07/808/2008.

Unde are sediul ERKEL SRL?

ERKEL SRL are sediul social în Sat Cervicești, Comuna Mihai Eminescu, Botoșani.

Ce activitate are ERKEL SRL?

Activitatea principală declarată de ERKEL SRL este CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule.

Ce cifră de afaceri are ERKEL SRL?

În 2010, ERKEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 38.850 lei.

Câți angajați are ERKEL SRL?

În 2010, ERKEL SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este ERKEL SRL față de alte firme din domeniu?

ERKEL SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 70,1% dintre cele 3.775 de firme active cu CAEN 4532 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4532 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 550 de firme cu CAEN 4532 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 273 (49,6%) mai sunt active, iar ERKEL SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4532?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4532 sunt în București: 395 din 3.775 (10,5%). În județul Botoșani sunt 48.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci