COMERCIAL.ro

EPLAN SOLAR S.R.L.

Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înființată în 2012 · reînmatriculată la 29 februarie 2016 · 14 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
10,8 mil. RON▲ 93,1 %
Profit net (2025)
1,6 mil. RON▲ 381,2 %
Angajați
40,0%
Capitaluri proprii
1,7 mil. RON▲ 278,1 %

Cifra de afaceri și profitul — EPLAN SOLAR S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,8 mil. lei, profit net de 1,6 mil. lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 14 ani (2012–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 34.092 lei în 2012 la 10,8 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EPLAN SOLAR S.R.L.

EPLAN SOLAR S.R.L. are CUI 30018603, cod de TVA RO30018603 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J14/100/2016. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2012 și reînmatriculată la 29 februarie 2016, cu o vechime de 14 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EPLAN SOLAR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EPLAN SOLAR S.R.L.?

CUI-ul firmei EPLAN SOLAR S.R.L. este 30018603. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO30018603. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J14/100/2016.

Unde are sediul EPLAN SOLAR S.R.L.?

EPLAN SOLAR S.R.L. are sediul social în Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna.

Ce activitate are EPLAN SOLAR S.R.L.?

Activitatea principală declarată de EPLAN SOLAR S.R.L. este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are EPLAN SOLAR S.R.L.?

În 2025, EPLAN SOLAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10,8 mil. lei. Profitul net a fost de 1,6 mil. lei.

Câți angajați are EPLAN SOLAR S.R.L.?

În 2025, EPLAN SOLAR S.R.L. a avut în medie 4 angajați.

Pe ce loc se află EPLAN SOLAR S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EPLAN SOLAR S.R.L. se află pe locul 641 din 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț, iar în județul Covasna pe locul 7 din 42. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 430.316 lei.

Cât de veche este EPLAN SOLAR S.R.L. față de alte firme din domeniu?

EPLAN SOLAR S.R.L. are o vechime de 14 ani și este mai veche decât 55% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 870 de firme cu CAEN 4690 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 516 (59,3%) mai sunt active, iar EPLAN SOLAR S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%). În județul Covasna sunt 42.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci