COMERCIAL.ro

EMIEVENTS MUSIC SRL

Sat Bucureasa, Comuna Dăneşti, Gorj
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6020 — Activități de difuzare a programelor de televiziune

Înregistrată la 14 iulie 2014 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
466 K RON▼ 57,8 %
Profit net (2025)
-82,5 K RON▼ 117,9 %
Angajați
4▲ 33,3 %
Capitaluri proprii
468 K RON▼ 28,1 %

Cifra de afaceri și profitul — EMIEVENTS MUSIC SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 465.950 lei, pierdere netă de 82.474 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2014–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3.605 lei în 2014 la 465.950 lei în 2025, cu un maxim de 1,1 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EMIEVENTS MUSIC SRL

EMIEVENTS MUSIC SRL are CUI 33379955, cod de TVA RO33379955 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J18/349/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 iulie 2014, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Bucureasa, Comuna Dănești, Gorj. Activitatea principală este CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EMIEVENTS MUSIC SRL

Care este CUI-ul firmei EMIEVENTS MUSIC SRL?

CUI-ul firmei EMIEVENTS MUSIC SRL este 33379955. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO33379955. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J18/349/2014.

Unde are sediul EMIEVENTS MUSIC SRL?

EMIEVENTS MUSIC SRL are sediul social în Sat Bucureasa, Comuna Dănești, Gorj.

Ce activitate are EMIEVENTS MUSIC SRL?

Activitatea principală declarată de EMIEVENTS MUSIC SRL este CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune.

Ce cifră de afaceri are EMIEVENTS MUSIC SRL?

În 2025, EMIEVENTS MUSIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 465.950 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 82.474 lei.

Câți angajați are EMIEVENTS MUSIC SRL?

În 2025, EMIEVENTS MUSIC SRL a avut în medie 4 angajați.

Pe ce loc se află EMIEVENTS MUSIC SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EMIEVENTS MUSIC SRL se află pe locul 71 din 276 de firme active cu CAEN 6020 care au depus bilanț, iar în județul Gorj pe locul 2 din 8. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 119.079 lei.

Cât de veche este EMIEVENTS MUSIC SRL față de alte firme din domeniu?

EMIEVENTS MUSIC SRL are o vechime de 12 ani și este mai veche decât 49,3% dintre cele 276 de firme active cu CAEN 6020 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 6020 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 28 de firme cu CAEN 6020 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 16 (57,1%) mai sunt active, iar EMIEVENTS MUSIC SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6020?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6020 sunt în București: 72 din 276 (26,1%). În județul Gorj sunt 8.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci