COMERCIAL.ro

ELMA EUROTRADE S.R.L.

În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Înregistrată la 5 noiembrie 2020 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
44,2 mil. RON▲ 8,7 %
Profit net (2025)
480,8 K RON▲ 38,6 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
660,8 K RON▼ 10 %

Cifra de afaceri și profitul — ELMA EUROTRADE S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44,2 mil. lei, profit net de 480.767 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2020–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 19,2 mil. lei în 2021 la 44,2 mil. lei în 2025, cu un maxim de 79,6 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ELMA EUROTRADE S.R.L.

ELMA EUROTRADE S.R.L. are CUI 43293109, cod de TVA RO43293109 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2/1354/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 5 noiembrie 2020, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad. Activitatea principală este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ELMA EUROTRADE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ELMA EUROTRADE S.R.L.?

CUI-ul firmei ELMA EUROTRADE S.R.L. este 43293109. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO43293109. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2/1354/2020.

Unde are sediul ELMA EUROTRADE S.R.L.?

ELMA EUROTRADE S.R.L. are sediul social în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad.

Ce activitate are ELMA EUROTRADE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ELMA EUROTRADE S.R.L. este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Ce cifră de afaceri are ELMA EUROTRADE S.R.L.?

În 2025, ELMA EUROTRADE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44,2 mil. lei. Profitul net a fost de 480.767 lei.

Câți angajați are ELMA EUROTRADE S.R.L.?

În 2025, ELMA EUROTRADE S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află ELMA EUROTRADE S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ELMA EUROTRADE S.R.L. se află pe locul 35 din 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț, iar în județul Arad pe locul 4 din 287. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 152.630 lei.

Cât de veche este ELMA EUROTRADE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ELMA EUROTRADE S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 64,2% dintre cele 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4619 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 728 de firme cu CAEN 4619 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 559 (76,8%) mai sunt active, iar ELMA EUROTRADE S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4619 sunt în București: 1.873 din 8.165 (22,9%). În județul Arad sunt 287.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci