COMERCIAL.ro

ELISINT SOLUTIONS SRL

Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Radiată

Radiată la 1 august 2019

Activitate principală: 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management

Înregistrată la 29 aprilie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2018)
-1 K RON▼ 200,2 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-1,3 K RON▲ 431,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ELISINT SOLUTIONS SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 1.026 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2011–2018). Cifra de afaceri a crescut de la 2.419 lei în 2011 la 4.005 lei în 2017, cu un maxim de 59.730 lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ELISINT SOLUTIONS SRL

ELISINT SOLUTIONS SRL are CUI 28407609 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/5276/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 aprilie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 1. Activitatea principală este CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Alte firme din domeniu

CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ELISINT SOLUTIONS SRL

Care este CUI-ul firmei ELISINT SOLUTIONS SRL?

CUI-ul firmei ELISINT SOLUTIONS SRL este 28407609. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/5276/2011.

Unde are sediul ELISINT SOLUTIONS SRL?

ELISINT SOLUTIONS SRL are sediul social în București Sectorul 1.

Ce activitate are ELISINT SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală declarată de ELISINT SOLUTIONS SRL este CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Ce cifră de afaceri are ELISINT SOLUTIONS SRL?

În 2018, ELISINT SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.026 lei.

Câți angajați are ELISINT SOLUTIONS SRL?

În 2018, ELISINT SOLUTIONS SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ELISINT SOLUTIONS SRL față de alte firme din domeniu?

ELISINT SOLUTIONS SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 66,9% dintre cele 14.823 de firme active cu CAEN 7022 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 7022 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 2.138 de firme cu CAEN 7022 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 1.199 (56,1%) mai sunt active; ELISINT SOLUTIONS SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7022?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7022 sunt în București: 5.309 din 14.823 (35,8%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci