COMERCIAL.ro

ELECTROFIN 2006 SRL

Sat Plevna, Comuna Grebănu, Buzău
Radiată

Radiată la 22 august 2024

Activitate principală: 4321 — Lucrări de instalații electrice

Înregistrată la 12 decembrie 2006 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2023)
782 RON▼ 91,6 %
Profit net (2023)
-3,7 K RON▼ 175,3 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-22 K RON▲ 19,9 %

Cifra de afaceri și profitul — ELECTROFIN 2006 SRL

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 782 lei și pierdere netă de 3.650 lei. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2008–2023). Cifra de afaceri a scăzut de la 25.621 lei în 2008 la 782 lei în 2023, cu un maxim de 112.242 lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ELECTROFIN 2006 SRL

ELECTROFIN 2006 SRL are CUI 19635284 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J10/1364/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 decembrie 2006, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Plevna, Comuna Grebănu, Buzău. Activitatea principală este CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Alte firme din domeniu

CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ELECTROFIN 2006 SRL

Care este CUI-ul firmei ELECTROFIN 2006 SRL?

CUI-ul firmei ELECTROFIN 2006 SRL este 19635284. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J10/1364/2006.

Unde are sediul ELECTROFIN 2006 SRL?

ELECTROFIN 2006 SRL are sediul social în Sat Plevna, Comuna Grebănu, Buzău.

Ce activitate are ELECTROFIN 2006 SRL?

Activitatea principală declarată de ELECTROFIN 2006 SRL este CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Ce cifră de afaceri are ELECTROFIN 2006 SRL?

În 2023, ELECTROFIN 2006 SRL a raportat o cifră de afaceri de 782 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 3.650 lei.

Câți angajați are ELECTROFIN 2006 SRL?

În 2023, ELECTROFIN 2006 SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ELECTROFIN 2006 SRL față de alte firme din domeniu?

ELECTROFIN 2006 SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 80,9% dintre cele 9.008 firme active cu CAEN 4321 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4321 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 833 de firme cu CAEN 4321 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 380 (45,6%) mai sunt active; ELECTROFIN 2006 SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4321?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4321 sunt în București: 1.554 din 9.008 (17,3%). În județul Buzău sunt 122.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci