COMERCIAL.ro

ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.

Municipiul Dej, Cluj
În funcțiune

Activitate principală: 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor

Înregistrată la 6 aprilie 2020 · 6 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
81,6 K RON▲ 30 %
Profit net (2025)
19,5 K RON▼ 15.569,8 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
-45,3 K RON▼ 30,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 81.587 lei, profit net de 19.492 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2020–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 4.950 lei în 2021 la 81.587 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.

ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. are CUI 42442121 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/1148/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 aprilie 2020, cu o vechime de 6 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Dej, Cluj. Activitatea principală este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.?

CUI-ul firmei ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. este 42442121. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/1148/2020.

Unde are sediul ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.?

ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. are sediul social în Municipiul Dej, Cluj.

Ce activitate are ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Ce cifră de afaceri are ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.?

În 2025, ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 81.587 lei. Profitul net a fost de 19.492 lei.

Câți angajați are ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L.?

În 2025, ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. se află pe locul 7.358 din 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț, iar în județul Cluj pe locul 373 din 606. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 142.388 lei.

Cât de veche este ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. are o vechime de 6 ani și este mai nouă decât 63,1% dintre cele 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4520 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 1.767 de firme cu CAEN 4520 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 1.421 (80,4%) mai sunt active, iar ELECTRIC & ELECTRONIC AUTO S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4520 sunt în București: 1.244 din 12.121 (10,3%). În județul Cluj sunt 606.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci