COMERCIAL.ro

EL ROY NISSI S.R.L.

Municipiul Arad, Arad
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor

Înregistrată la 28 septembrie 1992 · 34 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
17,8 mil. RON▲ 7 %
Profit net (2025)
-73,6 K RON▼ 279,1 %
Angajați
150,0%
Capitaluri proprii
333,9 K RON▼ 18,1 %

Cifra de afaceri și profitul — EL ROY NISSI S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17,8 mil. lei, pierdere netă de 73.649 lei și 15 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 6,6 mil. lei în 2008 la 17,8 mil. lei în 2025, cu un maxim de 23,5 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EL ROY NISSI S.R.L.

EL ROY NISSI S.R.L. are CUI 4010031, cod de TVA RO4010031 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2/1998/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 28 septembrie 1992, cu o vechime de 34 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Arad, Arad. Activitatea principală este CAEN 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EL ROY NISSI S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EL ROY NISSI S.R.L.?

CUI-ul firmei EL ROY NISSI S.R.L. este 4010031. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO4010031. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2/1998/1992.

Unde are sediul EL ROY NISSI S.R.L.?

EL ROY NISSI S.R.L. are sediul social în Municipiul Arad, Arad.

Ce activitate are EL ROY NISSI S.R.L.?

Activitatea principală declarată de EL ROY NISSI S.R.L. este CAEN 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor.

Ce cifră de afaceri are EL ROY NISSI S.R.L.?

În 2025, EL ROY NISSI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17,8 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 73.649 lei.

Câți angajați are EL ROY NISSI S.R.L.?

În 2025, EL ROY NISSI S.R.L. a avut în medie 15 angajați.

Pe ce loc se află EL ROY NISSI S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EL ROY NISSI S.R.L. se află pe locul 100 din 746 de firme active cu CAEN 4634 care au depus bilanț, iar în județul Arad pe locul 1 din 16. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 234.804 lei.

Cât de veche este EL ROY NISSI S.R.L. față de alte firme din domeniu?

EL ROY NISSI S.R.L. are o vechime de 34 de ani și este mai veche decât 95,8% dintre cele 746 de firme active cu CAEN 4634 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4634 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 107 firme cu CAEN 4634 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 42 (39,3%) mai sunt active, iar EL ROY NISSI S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4634?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4634 sunt în București: 201 din 746 (26,9%). În județul Arad sunt 16.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci