COMERCIAL.ro

EL-PEPE SRL

Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş
Radiată

Radiată la 3 octombrie 2013

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 29 martie 1993 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2012)
8,3 K RON▼ 68,8 %
Profit net (2012)
24,2 K RON▼ 117,2 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
-59,1 K RON▼ 29 %

Cifra de afaceri și profitul — EL-PEPE SRL

În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 8.330 lei, profit net de 24.154 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2008–2012). Cifra de afaceri a scăzut de la 98.634 lei în 2008 la 8.330 lei în 2012, cu un maxim de 162.761 lei în 2010.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EL-PEPE SRL

EL-PEPE SRL are CUI 3691881 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1252/1993. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 martie 1993, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Făget, Oraș Făget, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Alte firme din domeniu

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EL-PEPE SRL

Care este CUI-ul firmei EL-PEPE SRL?

CUI-ul firmei EL-PEPE SRL este 3691881. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1252/1993.

Unde are sediul EL-PEPE SRL?

EL-PEPE SRL are sediul social în Loc. Făget, Oraș Făget, Timiș.

Ce activitate are EL-PEPE SRL?

Activitatea principală declarată de EL-PEPE SRL este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are EL-PEPE SRL?

În 2012, EL-PEPE SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.330 lei. Profitul net a fost de 24.154 lei.

Câți angajați are EL-PEPE SRL?

În 2012, EL-PEPE SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este EL-PEPE SRL față de alte firme din domeniu?

EL-PEPE SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 87,9% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 1993 mai sunt active?

Dintre cele 7.830 de firme cu CAEN 4711 înființate în 1993 care au depus cel puțin un bilanț, 3.075 (39,3%) mai sunt active; EL-PEPE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Timiș sunt 953.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci