COMERCIAL.ro

ECOLOGICAL GROUP SRL

Municipiul Arad, Arad
Radiată

Radiată la 24 martie 2010

Activitate principală: 0147 — Creșterea păsărilor

Înregistrată la 20 decembrie 2005 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
7,1 mil. RON
Profit net (2008)
26,1 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-246,9 K RON

Cifra de afaceri și profitul — ECOLOGICAL GROUP SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 7,1 mil. lei și profit net de 26.089 lei. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
20087.075.63226.0890

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ECOLOGICAL GROUP SRL

ECOLOGICAL GROUP SRL are CUI 18236218 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J02/2236/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 decembrie 2005, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Arad, Arad. Activitatea principală este CAEN 0147 – Creșterea păsărilor.

Alte firme din domeniu

CAEN 0147 – Creșterea păsărilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ECOLOGICAL GROUP SRL

Care este CUI-ul firmei ECOLOGICAL GROUP SRL?

CUI-ul firmei ECOLOGICAL GROUP SRL este 18236218. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J02/2236/2005.

Unde are sediul ECOLOGICAL GROUP SRL?

ECOLOGICAL GROUP SRL are sediul social în Municipiul Arad, Arad.

Ce activitate are ECOLOGICAL GROUP SRL?

Activitatea principală declarată de ECOLOGICAL GROUP SRL este CAEN 0147 – Creșterea păsărilor.

Ce cifră de afaceri are ECOLOGICAL GROUP SRL?

În 2008, ECOLOGICAL GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 7,1 mil. lei. Profitul net a fost de 26.089 lei.

Câți angajați are ECOLOGICAL GROUP SRL?

În 2008, ECOLOGICAL GROUP SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ECOLOGICAL GROUP SRL față de alte firme din domeniu?

ECOLOGICAL GROUP SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 71,4% dintre cele 555 de firme active cu CAEN 0147 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 0147 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 89 de firme cu CAEN 0147 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 38 (42,7%) mai sunt active; ECOLOGICAL GROUP SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0147?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0147 sunt în județul Bihor: 56 din 555 (10,1%). În județul Arad sunt 15.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci