COMERCIAL.ro

EBLA PARTNERS SRL

Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 4641 — Comerț cu ridicata al produselor textile

Înregistrată la 7 iulie 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3 mil. RON▼ 10,1 %
Profit net (2025)
-65,1 K RON▼ 311,5 %
Angajați
70,0%
Capitaluri proprii
7,7 K RON▼ 101,6 %

Cifra de afaceri și profitul — EBLA PARTNERS SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,0 mil. lei, pierdere netă de 65.099 lei și 7 angajați. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2010–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 54.279 lei în 2010 la 3,0 mil. lei în 2025, cu un maxim de 3,3 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EBLA PARTNERS SRL

EBLA PARTNERS SRL are CUI 27144857, cod de TVA RO27144857 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/6585/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 7 iulie 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 6. Activitatea principală este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EBLA PARTNERS SRL

Care este CUI-ul firmei EBLA PARTNERS SRL?

CUI-ul firmei EBLA PARTNERS SRL este 27144857. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO27144857. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/6585/2010.

Unde are sediul EBLA PARTNERS SRL?

EBLA PARTNERS SRL are sediul social în București Sectorul 6.

Ce activitate are EBLA PARTNERS SRL?

Activitatea principală declarată de EBLA PARTNERS SRL este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Ce cifră de afaceri are EBLA PARTNERS SRL?

În 2025, EBLA PARTNERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,0 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 65.099 lei.

Câți angajați are EBLA PARTNERS SRL?

În 2025, EBLA PARTNERS SRL a avut în medie 7 angajați.

Pe ce loc se află EBLA PARTNERS SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EBLA PARTNERS SRL se află pe locul 130 din 997 de firme active cu CAEN 4641 care au depus bilanț, iar în București pe locul 51 din 430. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 273.544 lei.

Cât de veche este EBLA PARTNERS SRL față de alte firme din domeniu?

EBLA PARTNERS SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 59,5% dintre cele 997 de firme active cu CAEN 4641 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4641 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 121 de firme cu CAEN 4641 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 66 (54,5%) mai sunt active, iar EBLA PARTNERS SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4641?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4641 sunt în București: 430 din 997 (43,1%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci