COMERCIAL.ro

DUO SELECT IMPEX SRL

Municipiul Zalău, Sălaj
În funcțiunePlătitor TVA2 verificări luna aceasta

Activitate principală: 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 14 august 1995 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
66,1 mil. RON▲ 0,9 %
Profit net (2025)
2,7 mil. RON▼ 6,5 %
Angajați
240,0%
Capitaluri proprii
5,2 mil. RON▼ 3,5 %

Cifra de afaceri și profitul — DUO SELECT IMPEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 66,1 mil. lei, profit net de 2,7 mil. lei și 24 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 27,7 mil. lei în 2008 la 66,1 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DUO SELECT IMPEX SRL

DUO SELECT IMPEX SRL are CUI 7742260, cod de TVA RO7742260 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J31/236/1995. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 august 1995, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Zalău, Sălaj. Activitatea principală este CAEN 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DUO SELECT IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei DUO SELECT IMPEX SRL?

CUI-ul firmei DUO SELECT IMPEX SRL este 7742260. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO7742260. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J31/236/1995.

Unde are sediul DUO SELECT IMPEX SRL?

DUO SELECT IMPEX SRL are sediul social în Municipiul Zalău, Sălaj.

Ce activitate are DUO SELECT IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de DUO SELECT IMPEX SRL este CAEN 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are DUO SELECT IMPEX SRL?

În 2025, DUO SELECT IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 66,1 mil. lei. Profitul net a fost de 2,7 mil. lei.

Câți angajați are DUO SELECT IMPEX SRL?

În 2025, DUO SELECT IMPEX SRL a avut în medie 24 de angajați.

Pe ce loc se află DUO SELECT IMPEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DUO SELECT IMPEX SRL se află pe locul 113 din 1.802 firme active cu CAEN 4639 care au depus bilanț, iar în județul Sălaj pe locul 1 din 12. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 839.651 lei.

Cât de veche este DUO SELECT IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

DUO SELECT IMPEX SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 81,2% dintre cele 1.802 firme active cu CAEN 4639 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 4639 înființate în 1995 mai sunt active?

Dintre cele 201 firme cu CAEN 4639 înființate în 1995 care au depus cel puțin un bilanț, 69 (34,3%) mai sunt active, iar DUO SELECT IMPEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4639?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4639 sunt în București: 357 din 1.802 (19,8%). În județul Sălaj sunt 12.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci