COMERCIAL.ro

DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

Înregistrată la 11 mai 2023 · 3 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
864,5 K RON▼ 0 %
Profit net (2025)
133,8 K RON▼ 564,2 %
Angajați
2▲ 100 %
Capitaluri proprii
499,1 K RON▲ 36,8 %

Cifra de afaceri și profitul — DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 864.506 lei, profit net de 133.779 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 74.242 lei în 2023 la 864.506 lei în 2025, cu un maxim de 864.532 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.

DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. are CUI 48148720, cod de TVA RO48148720 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/2099/2023. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 mai 2023, cu o vechime de 3 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj. Activitatea principală este CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.?

CUI-ul firmei DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. este 48148720. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO48148720. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/2099/2023.

Unde are sediul DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.?

DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. are sediul social în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

Ce activitate are DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.?

Activitatea principală declarată de DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. este CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Ce cifră de afaceri are DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.?

În 2025, DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 864.506 lei. Profitul net a fost de 133.779 lei.

Câți angajați are DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L.?

În 2025, DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. se află pe locul 400 din 2.173 de firme active cu CAEN 6220 care au depus bilanț, iar în județul Cluj pe locul 38 din 183. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 220.552 lei.

Cât de veche este DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. față de alte firme din domeniu?

DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. are o vechime de 3 ani și este mai nouă decât 57,8% dintre cele 2.173 de firme active cu CAEN 6220 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 4 ani.

Câte firme cu CAEN 6220 înființate în 2023 mai sunt active?

Dintre cele 630 de firme cu CAEN 6220 înființate în 2023 care au depus cel puțin un bilanț, 518 (82,2%) mai sunt active, iar DIGITAL DATA DEFENDERS S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6220?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6220 sunt în București: 895 din 2.173 (41,2%). În județul Cluj sunt 183.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci