COMERCIAL.ro

DEMIDA IMPEX SRL

Municipiul Galaţi, Galaţi
Radiată

Radiată la 6 martie 2014

Activitate principală: 4641 — Comerț cu ridicata al produselor textile

Înregistrată la 30 martie 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2013)
475,5 K RON▼ 42,9 %
Profit net (2013)
-81,9 K RON▼ 15,2 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-345,8 K RON▲ 31 %

Cifra de afaceri și profitul — DEMIDA IMPEX SRL

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 475.488 lei și pierdere netă de 81.885 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2008–2013). Cifra de afaceri a crescut de la 322.734 lei în 2008 la 475.488 lei în 2013, cu un maxim de 1,0 mil. lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DEMIDA IMPEX SRL

DEMIDA IMPEX SRL are CUI 18535538 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J17/580/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 martie 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Galați, Galați. Activitatea principală este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Alte firme din domeniu

CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DEMIDA IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei DEMIDA IMPEX SRL?

CUI-ul firmei DEMIDA IMPEX SRL este 18535538. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J17/580/2006.

Unde are sediul DEMIDA IMPEX SRL?

DEMIDA IMPEX SRL are sediul social în Municipiul Galați, Galați.

Ce activitate are DEMIDA IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de DEMIDA IMPEX SRL este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Ce cifră de afaceri are DEMIDA IMPEX SRL?

În 2013, DEMIDA IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 475.488 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 81.885 lei.

Câți angajați are DEMIDA IMPEX SRL?

În 2013, DEMIDA IMPEX SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este DEMIDA IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

DEMIDA IMPEX SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 68,3% dintre cele 997 de firme active cu CAEN 4641 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4641 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 197 de firme cu CAEN 4641 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 75 (38,1%) mai sunt active; DEMIDA IMPEX SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4641?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4641 sunt în București: 430 din 997 (43,1%). În județul Galați sunt 8.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci