COMERCIAL.ro

DECONMAR SRL

În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 0220 — Exploatarea forestieră

Înregistrată la 7 februarie 2001 · 25 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
9,9 mil. RON▲ 24,1 %
Profit net (2025)
1,3 mil. RON▲ 135,6 %
Angajați
17▼ 10,5 %
Capitaluri proprii
3 mil. RON▲ 25,4 %

Cifra de afaceri și profitul — DECONMAR SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,9 mil. lei, profit net de 1,3 mil. lei și 17 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 1,8 mil. lei în 2008 la 9,9 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DECONMAR SRL

DECONMAR SRL are CUI 13696061, cod de TVA RO13696061 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/83/2001. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 7 februarie 2001, cu o vechime de 25 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, Suceava. Activitatea principală este CAEN 0220 – Exploatarea forestieră.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 0220 – Exploatarea forestieră · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DECONMAR SRL

Care este CUI-ul firmei DECONMAR SRL?

CUI-ul firmei DECONMAR SRL este 13696061. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO13696061. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/83/2001.

Unde are sediul DECONMAR SRL?

DECONMAR SRL are sediul social în Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, Suceava.

Ce activitate are DECONMAR SRL?

Activitatea principală declarată de DECONMAR SRL este CAEN 0220 – Exploatarea forestieră.

Ce cifră de afaceri are DECONMAR SRL?

În 2025, DECONMAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 9,9 mil. lei. Profitul net a fost de 1,3 mil. lei.

Câți angajați are DECONMAR SRL?

În 2025, DECONMAR SRL a avut în medie 17 angajați.

Pe ce loc se află DECONMAR SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DECONMAR SRL se află pe locul 70 din 3.433 de firme active cu CAEN 0220 care au depus bilanț, iar în județul Suceava pe locul 8 din 359. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 399.791 lei.

Cât de veche este DECONMAR SRL față de alte firme din domeniu?

DECONMAR SRL are o vechime de 25 de ani și este mai veche decât 91,2% dintre cele 3.433 de firme active cu CAEN 0220 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 0220 înființate în 2001 mai sunt active?

Dintre cele 108 firme cu CAEN 0220 înființate în 2001 care au depus cel puțin un bilanț, 65 (60,2%) mai sunt active, iar DECONMAR SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0220?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0220 sunt în județul Suceava: 359 din 3.433 (10,5%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci