COMERCIAL.ro

DECO PROFIL TEAM S.R.L.

Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ
În funcțiuneOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Înregistrată la 19 august 2019 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
76,1 K RON▼ 36,1 %
Profit net (2025)
1 K RON▼ 89,1 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
89,6 K RON▲ 1,2 %

Cifra de afaceri și profitul — DECO PROFIL TEAM S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.136 lei și profit net de 1.036 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2019–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 108.067 lei în 2020 la 76.136 lei în 2025, cu un maxim de 129.323 lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DECO PROFIL TEAM S.R.L.

DECO PROFIL TEAM S.R.L. are CUI 41530420 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J27/992/2019. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 august 2019, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Piatra Neamț, Neamț. Activitatea principală este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DECO PROFIL TEAM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DECO PROFIL TEAM S.R.L.?

CUI-ul firmei DECO PROFIL TEAM S.R.L. este 41530420. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J27/992/2019.

Unde are sediul DECO PROFIL TEAM S.R.L.?

DECO PROFIL TEAM S.R.L. are sediul social în Municipiul Piatra Neamț, Neamț.

Ce activitate are DECO PROFIL TEAM S.R.L.?

Activitatea principală declarată de DECO PROFIL TEAM S.R.L. este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Ce cifră de afaceri are DECO PROFIL TEAM S.R.L.?

În 2025, DECO PROFIL TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 76.136 lei. Profitul net a fost de 1.036 lei.

Câți angajați are DECO PROFIL TEAM S.R.L.?

În 2025, DECO PROFIL TEAM S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află DECO PROFIL TEAM S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DECO PROFIL TEAM S.R.L. se află pe locul 8.480 din 19.144 de firme active cu CAEN 4791 care au depus bilanț, iar în județul Neamț pe locul 102 din 205. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 44.925 lei.

Cât de veche este DECO PROFIL TEAM S.R.L. față de alte firme din domeniu?

DECO PROFIL TEAM S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai veche decât 66,8% dintre cele 19.144 de firme active cu CAEN 4791 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 4791 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 3.098 de firme cu CAEN 4791 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 1.968 (63,5%) mai sunt active, iar DECO PROFIL TEAM S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4791?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4791 sunt în București: 5.993 din 19.144 (31,3%). În județul Neamț sunt 205.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci