COMERCIAL.ro

DASILVA ROM SRL

Municipiul Sibiu, Sibiu
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

Înregistrată la 4 august 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
920,5 K RON▼ 13,4 %
Profit net (2025)
-31,2 K RON▲ 258,9 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
120,8 K RON▼ 20,5 %

Cifra de afaceri și profitul — DASILVA ROM SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 920.458 lei, pierdere netă de 31.220 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 1,1 mil. lei în 2008 la 920.458 lei în 2025, cu un maxim de 1,4 mil. lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DASILVA ROM SRL

DASILVA ROM SRL are CUI 16659610, cod de TVA RO16659610 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/1172/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 august 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Sibiu, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 4662 – Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4662 – Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DASILVA ROM SRL

Care este CUI-ul firmei DASILVA ROM SRL?

CUI-ul firmei DASILVA ROM SRL este 16659610. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16659610. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/1172/2004.

Unde are sediul DASILVA ROM SRL?

DASILVA ROM SRL are sediul social în Municipiul Sibiu, Sibiu.

Ce activitate are DASILVA ROM SRL?

Activitatea principală declarată de DASILVA ROM SRL este CAEN 4662 – Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte.

Ce cifră de afaceri are DASILVA ROM SRL?

În 2025, DASILVA ROM SRL a raportat o cifră de afaceri de 920.458 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 31.220 lei.

Câți angajați are DASILVA ROM SRL?

În 2025, DASILVA ROM SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află DASILVA ROM SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DASILVA ROM SRL se află pe locul 229 din 463 de firme active cu CAEN 4662 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 13 din 26. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 863.470 lei.

Cât de veche este DASILVA ROM SRL față de alte firme din domeniu?

DASILVA ROM SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 76,9% dintre cele 463 de firme active cu CAEN 4662 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4662 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 65 de firme cu CAEN 4662 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 34 (52,3%) mai sunt active, iar DASILVA ROM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4662?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4662 sunt în București: 90 din 463 (19,4%). În județul Sibiu sunt 26.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci