COMERCIAL.ro

DARA PREST SRL

Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 2 aprilie 2012

Activitate suspendată din 1 mai 2008

Activitate principală: 9521 — Repararea aparatelor electronice de uz casnic

Înregistrată la 12 aprilie 2005 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
4,7 K RON
Profit net (2008)
2,9 K RON
Angajați
1
Capitaluri proprii
2 K RON

Cifra de afaceri și profitul — DARA PREST SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 4.685 lei, profit net de 2.925 lei și 1 angajat. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
20084.6852.9251

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DARA PREST SRL

DARA PREST SRL are CUI 17477927 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J34/259/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 aprilie 2005, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman. Activitatea principală este CAEN 9521 – Repararea aparatelor electronice de uz casnic.

Alte firme din domeniu

CAEN 9521 – Repararea aparatelor electronice de uz casnic · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DARA PREST SRL

Care este CUI-ul firmei DARA PREST SRL?

CUI-ul firmei DARA PREST SRL este 17477927. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J34/259/2005.

Unde are sediul DARA PREST SRL?

DARA PREST SRL are sediul social în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman.

Ce activitate are DARA PREST SRL?

Activitatea principală declarată de DARA PREST SRL este CAEN 9521 – Repararea aparatelor electronice de uz casnic.

Ce cifră de afaceri are DARA PREST SRL?

În 2008, DARA PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.685 lei. Profitul net a fost de 2.925 lei.

Câți angajați are DARA PREST SRL?

În 2008, DARA PREST SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este DARA PREST SRL față de alte firme din domeniu?

DARA PREST SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 50,1% dintre cele 395 de firme active cu CAEN 9521 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 20 de ani.

Câte firme cu CAEN 9521 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 72 de firme cu CAEN 9521 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 33 (45,8%) mai sunt active; DARA PREST SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9521?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9521 sunt în București: 63 din 395 (15,9%). În județul Teleorman sunt 4.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci