COMERCIAL.ro

DANY SERVICES EXPERT S.R.L.

Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi
În funcțiune

Activitate principală: 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Înregistrată la 18 septembrie 2023 · 3 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
186,9 K RON▲ 0,5 %
Profit net (2025)
48,7 K RON▼ 0,3 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
106 K RON▲ 85 %

Cifra de afaceri și profitul — DANY SERVICES EXPERT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 186.915 lei, profit net de 48.721 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 19.804 lei în 2023 la 186.915 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DANY SERVICES EXPERT S.R.L.

DANY SERVICES EXPERT S.R.L. are CUI 48792851 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/2842/2023. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 septembrie 2023, cu o vechime de 3 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași. Activitatea principală este CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DANY SERVICES EXPERT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DANY SERVICES EXPERT S.R.L.?

CUI-ul firmei DANY SERVICES EXPERT S.R.L. este 48792851. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/2842/2023.

Unde are sediul DANY SERVICES EXPERT S.R.L.?

DANY SERVICES EXPERT S.R.L. are sediul social în Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași.

Ce activitate are DANY SERVICES EXPERT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de DANY SERVICES EXPERT S.R.L. este CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.

Ce cifră de afaceri are DANY SERVICES EXPERT S.R.L.?

În 2025, DANY SERVICES EXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 186.915 lei. Profitul net a fost de 48.721 lei.

Câți angajați are DANY SERVICES EXPERT S.R.L.?

În 2025, DANY SERVICES EXPERT S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află DANY SERVICES EXPERT S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DANY SERVICES EXPERT S.R.L. se află pe locul 1.663 din 3.345 de firme active cu CAEN 4332 care au depus bilanț, iar în județul Iași pe locul 66 din 112. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 183.356 lei.

Cât de veche este DANY SERVICES EXPERT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

DANY SERVICES EXPERT S.R.L. are o vechime de 3 ani și este mai nouă decât 78,7% dintre cele 3.345 de firme active cu CAEN 4332 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4332 înființate în 2023 mai sunt active?

Dintre cele 322 de firme cu CAEN 4332 înființate în 2023 care au depus cel puțin un bilanț, 279 (86,6%) mai sunt active, iar DANY SERVICES EXPERT S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4332?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4332 sunt în București: 607 din 3.345 (18,1%). În județul Iași sunt 112.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci