COMERCIAL.ro

DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.

Municipiul Ploieşti, Prahova
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management

Înregistrată la 24 iulie 2025 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3,2 mil. RON
Profit net (2025)
61,1 K RON
Angajați
7
Capitaluri proprii
62,1 K RON

Cifra de afaceri și profitul — DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil. lei, profit net de 61.130 lei și 7 angajați. A depus bilanț pentru 2025.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
20253.227.51361.1307

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.

DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. are CUI 52216334, cod de TVA RO52216334 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2025055449000. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 iulie 2025, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Ploiești, Prahova. Activitatea principală este CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul firmei DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. este 52216334. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO52216334. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2025055449000.

Unde are sediul DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.?

DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. are sediul social în Municipiul Ploiești, Prahova.

Ce activitate are DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. este CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Ce cifră de afaceri are DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.?

În 2025, DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil. lei. Profitul net a fost de 61.130 lei.

Câți angajați are DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L.?

În 2025, DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. a avut în medie 7 angajați.

Pe ce loc se află DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. se află pe locul 334 din 7.161 de firme active cu CAEN 7020 care au depus bilanț, iar în județul Prahova pe locul 6 din 173. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 91.528 lei.

Cât de veche este DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

DACIAN SERVICII MANAGEMENT S.R.L. are o vechime de 1 an și este mai nouă decât 73,6% dintre cele 7.161 de firme active cu CAEN 7020 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7020?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7020 sunt în București: 2.857 din 7.161 (39,9%). În județul Prahova sunt 173.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci