COMERCIAL.ro

CURA DOMO ANSTALT SRL

Radiată

Radiată la 6 septembrie 2012

Activitate principală: 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Înregistrată la 10 octombrie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2011)
28,1 K RON
Profit net (2011)
-15,2 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-6,7 K RON

Cifra de afaceri și profitul — CURA DOMO ANSTALT SRL

În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 28.098 lei și pierdere netă de 15.213 lei. A depus bilanț pentru 2011.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
201128.098-15.2130

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CURA DOMO ANSTALT SRL

CURA DOMO ANSTALT SRL are CUI 29205837 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J11/534/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 10 octombrie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Târnova, Comuna Târnova, Caraș-Severin. Activitatea principală este CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă.

Alte firme din domeniu

CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CURA DOMO ANSTALT SRL

Care este CUI-ul firmei CURA DOMO ANSTALT SRL?

CUI-ul firmei CURA DOMO ANSTALT SRL este 29205837. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J11/534/2011.

Unde are sediul CURA DOMO ANSTALT SRL?

CURA DOMO ANSTALT SRL are sediul social în Sat Târnova, Comuna Târnova, Caraș-Severin.

Ce activitate are CURA DOMO ANSTALT SRL?

Activitatea principală declarată de CURA DOMO ANSTALT SRL este CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă.

Ce cifră de afaceri are CURA DOMO ANSTALT SRL?

În 2011, CURA DOMO ANSTALT SRL a raportat o cifră de afaceri de 28.098 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 15.213 lei.

Câți angajați are CURA DOMO ANSTALT SRL?

În 2011, CURA DOMO ANSTALT SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CURA DOMO ANSTALT SRL față de alte firme din domeniu?

CURA DOMO ANSTALT SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 80,1% dintre cele 1.909 firme active cu CAEN 7810 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 7810 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 280 de firme cu CAEN 7810 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 116 (41,4%) mai sunt active; CURA DOMO ANSTALT SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7810?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7810 sunt în București: 593 din 1.909 (31,1%). În județul Caraș-Severin sunt 32.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci