COMERCIAL.ro

CUPCOM SRL

Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Radiată

Radiată la 3 iulie 2014

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înregistrată la 8 iulie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2014)
0 RON
Profit net (2014)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-4,2 mil. RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — CUPCOM SRL

În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2008–2014).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CUPCOM SRL

CUPCOM SRL are CUI 24160408 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J38/752/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 iulie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Alte firme din domeniu

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CUPCOM SRL

Care este CUI-ul firmei CUPCOM SRL?

CUI-ul firmei CUPCOM SRL este 24160408. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J38/752/2008.

Unde are sediul CUPCOM SRL?

CUPCOM SRL are sediul social în Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

Ce activitate are CUPCOM SRL?

Activitatea principală declarată de CUPCOM SRL este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are CUPCOM SRL?

În 2014, CUPCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are CUPCOM SRL?

În 2014, CUPCOM SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CUPCOM SRL față de alte firme din domeniu?

CUPCOM SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 66,7% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 1.062 de firme cu CAEN 4690 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 494 (46,5%) mai sunt active; CUPCOM SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%). În județul Vâlcea sunt 55.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci