COMERCIAL.ro

CRIO EXPERT & CONSULTING SRL

Municipiul Petroşani, Hunedoara
Radiată

Radiată la 2 noiembrie 2021

Activitate principală: 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Înregistrată la 11 iunie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON
Profit net (2020)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
74,2 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — CRIO EXPERT & CONSULTING SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2008–2020). Cifra de afaceri a scăzut de la 85.799 lei în 2008 la 7.230 lei în 2014.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CRIO EXPERT & CONSULTING SRL

CRIO EXPERT & CONSULTING SRL are CUI 21908750 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/858/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 iunie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Petroșani, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Alte firme din domeniu

CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CRIO EXPERT & CONSULTING SRL

Care este CUI-ul firmei CRIO EXPERT & CONSULTING SRL?

CUI-ul firmei CRIO EXPERT & CONSULTING SRL este 21908750. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/858/2007.

Unde are sediul CRIO EXPERT & CONSULTING SRL?

CRIO EXPERT & CONSULTING SRL are sediul social în Municipiul Petroșani, Hunedoara.

Ce activitate are CRIO EXPERT & CONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată de CRIO EXPERT & CONSULTING SRL este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Ce cifră de afaceri are CRIO EXPERT & CONSULTING SRL?

În 2020, CRIO EXPERT & CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are CRIO EXPERT & CONSULTING SRL?

În 2020, CRIO EXPERT & CONSULTING SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CRIO EXPERT & CONSULTING SRL față de alte firme din domeniu?

CRIO EXPERT & CONSULTING SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 81,5% dintre cele 7.701 firme active cu CAEN 8299 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8299 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 1.333 de firme cu CAEN 8299 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 613 (46%) mai sunt active; CRIO EXPERT & CONSULTING SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8299?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8299 sunt în București: 2.023 din 7.701 (26,3%). În județul Hunedoara sunt 104.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci