COMERCIAL.ro

CRINICOM SRL

Municipiul Buzău, Buzău
În funcțiuneInactiv fiscal din 15 mai 2020

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 29 martie 1993 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2018)
-1,3 K RON▼ 88,2 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-1,1 K RON▼ 99,4 %

Cifra de afaceri și profitul — CRINICOM SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 1.319 lei. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2008–2018). Cifra de afaceri a scăzut de la 4.224 lei în 2008 la 747 lei în 2017, cu un maxim de 21.961 lei în 2012.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CRINICOM SRL

CRINICOM SRL are CUI 3723487 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J10/475/1993. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 martie 1993, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Buzău, Buzău. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Alte firme din domeniu

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CRINICOM SRL

Care este CUI-ul firmei CRINICOM SRL?

CUI-ul firmei CRINICOM SRL este 3723487. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J10/475/1993.

Unde are sediul CRINICOM SRL?

CRINICOM SRL are sediul social în Municipiul Buzău, Buzău.

Ce activitate are CRINICOM SRL?

Activitatea principală declarată de CRINICOM SRL este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are CRINICOM SRL?

În 2018, CRINICOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.319 lei.

Câți angajați are CRINICOM SRL?

În 2018, CRINICOM SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CRINICOM SRL față de alte firme din domeniu?

CRINICOM SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 87,9% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 1993 mai sunt active?

Dintre cele 7.830 de firme cu CAEN 4711 înființate în 1993 care au depus cel puțin un bilanț, 3.075 (39,3%) mai sunt active, iar CRINICOM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Buzău sunt 1.498.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci