COMERCIAL.ro

CRICOTA SRL

Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 21 aprilie 2016

Activitate suspendată din 1 mai 2009

Activitate principală: 1520 — Fabricarea încălțămintei

Înregistrată la 30 octombrie 2003 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
0 RON
Profit net (2022)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-1,4 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — CRICOTA SRL

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2008–2022).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CRICOTA SRL

CRICOTA SRL are CUI 15855236 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J05/1383/2003. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 octombrie 2003, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor. Activitatea principală este CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei.

Alte firme din domeniu

CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CRICOTA SRL

Care este CUI-ul firmei CRICOTA SRL?

CUI-ul firmei CRICOTA SRL este 15855236. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J05/1383/2003.

Unde are sediul CRICOTA SRL?

CRICOTA SRL are sediul social în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor.

Ce activitate are CRICOTA SRL?

Activitatea principală declarată de CRICOTA SRL este CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei.

Ce cifră de afaceri are CRICOTA SRL?

În 2022, CRICOTA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are CRICOTA SRL?

În 2022, CRICOTA SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CRICOTA SRL față de alte firme din domeniu?

CRICOTA SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 64% dintre cele 687 de firme active cu CAEN 1520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 1520 înființate în 2003 mai sunt active?

Dintre cele 149 de firme cu CAEN 1520 înființate în 2003 care au depus cel puțin un bilanț, 57 (38,3%) mai sunt active; CRICOTA SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1520 sunt în București: 126 din 687 (18,3%). În județul Bihor sunt 98.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci