COMERCIAL.ro

CPR NEW CONCEPT SRL

Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate

Înregistrată la 18 octombrie 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,8 mil. RON
Profit net (2025)
317,9 K RON▼ 491,4 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
318,1 K RON▼ 50,5 %

Cifra de afaceri și profitul — CPR NEW CONCEPT SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei, profit net de 317.860 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 433.731 lei în 2017 la 1,8 mil. lei în 2025, cu un maxim de 1,9 mil. lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CPR NEW CONCEPT SRL

CPR NEW CONCEPT SRL are CUI 36647963, cod de TVA RO36647963 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/13701/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 octombrie 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 5. Activitatea principală este CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CPR NEW CONCEPT SRL

Care este CUI-ul firmei CPR NEW CONCEPT SRL?

CUI-ul firmei CPR NEW CONCEPT SRL este 36647963. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO36647963. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/13701/2016.

Unde are sediul CPR NEW CONCEPT SRL?

CPR NEW CONCEPT SRL are sediul social în București Sectorul 5.

Ce activitate are CPR NEW CONCEPT SRL?

Activitatea principală declarată de CPR NEW CONCEPT SRL este CAEN 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are CPR NEW CONCEPT SRL?

În 2025, CPR NEW CONCEPT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei. Profitul net a fost de 317.860 lei.

Câți angajați are CPR NEW CONCEPT SRL?

În 2025, CPR NEW CONCEPT SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află CPR NEW CONCEPT SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CPR NEW CONCEPT SRL se află pe locul 258 din 925 de firme active cu CAEN 4722 care au depus bilanț, iar în București pe locul 49 din 157. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 583.232 lei.

Cât de veche este CPR NEW CONCEPT SRL față de alte firme din domeniu?

CPR NEW CONCEPT SRL are o vechime de 10 ani și este mai nouă decât 52,8% dintre cele 925 de firme active cu CAEN 4722 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4722 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 101 firme cu CAEN 4722 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 72 (71,3%) mai sunt active, iar CPR NEW CONCEPT SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4722?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4722 sunt în București: 157 din 925 (17%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci