COMERCIAL.ro

COSTELA SRL

Municipiul Iaşi, Iaşi
În funcțiune

Activitate principală: 8129 — Alte activități de curățenie

Înregistrată la 21 iulie 1993 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-8 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — COSTELA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 15.946 lei în 2010 la 1.800 lei în 2017, cu un maxim de 28.139 lei în 2014.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre COSTELA SRL

COSTELA SRL are CUI 4488967 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/2164/1993. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 21 iulie 1993, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Iași, Iași. Activitatea principală este CAEN 8129 – Alte activități de curățenie.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8129 – Alte activități de curățenie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre COSTELA SRL

Care este CUI-ul firmei COSTELA SRL?

CUI-ul firmei COSTELA SRL este 4488967. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/2164/1993.

Unde are sediul COSTELA SRL?

COSTELA SRL are sediul social în Municipiul Iași, Iași.

Ce activitate are COSTELA SRL?

Activitatea principală declarată de COSTELA SRL este CAEN 8129 – Alte activități de curățenie.

Ce cifră de afaceri are COSTELA SRL?

În 2025, COSTELA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are COSTELA SRL?

În 2025, COSTELA SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află COSTELA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, COSTELA SRL se află pe locul 733 din 879 de firme active cu CAEN 8129 care au depus bilanț, iar în județul Iași pe locul 21 din 23. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 165.375 lei.

Cât de veche este COSTELA SRL față de alte firme din domeniu?

COSTELA SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 97,7% dintre cele 879 de firme active cu CAEN 8129 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 8129 înființate în 1993 mai sunt active?

Dintre cele 40 de firme cu CAEN 8129 înființate în 1993 care au depus cel puțin un bilanț, 23 (57,5%) mai sunt active, iar COSTELA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8129?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8129 sunt în București: 161 din 879 (18,3%). În județul Iași sunt 23.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci