COMERCIAL.ro

COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL

Sat Geoagiu-Băi, Oraş Geoagiu, Hunedoara
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)2 verificări luna aceasta

Activitate principală: 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Înregistrată la 18 februarie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
18,3 mil. RON▼ 1,4 %
Profit net (2025)
615 K RON▼ 59,8 %
Angajați
110▲ 0,9 %
Capitaluri proprii
3,2 mil. RON▼ 66,2 %

Cifra de afaceri și profitul — COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18,3 mil. lei, profit net de 614.968 lei și 110 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3,8 mil. lei în 2008 la 18,3 mil. lei în 2025, cu un maxim de 18,6 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL

COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL are CUI 23310116, cod de TVA RO23310116 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/319/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 februarie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Geoagiu-Băi, Oraș Geoagiu, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 5510 – Hoteluri și alte facilități de cazare similare.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5510 – Hoteluri și alte facilități de cazare similare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL

Care este CUI-ul firmei COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL?

CUI-ul firmei COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL este 23310116. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO23310116. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/319/2008.

Unde are sediul COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL?

COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL are sediul social în Sat Geoagiu-Băi, Oraș Geoagiu, Hunedoara.

Ce activitate are COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL?

Activitatea principală declarată de COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL este CAEN 5510 – Hoteluri și alte facilități de cazare similare.

Ce cifră de afaceri are COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL?

În 2025, COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL a raportat o cifră de afaceri de 18,3 mil. lei. Profitul net a fost de 614.968 lei.

Câți angajați are COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL?

În 2025, COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL a avut în medie 110 angajați.

Pe ce loc se află COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL se află pe locul 99 din 2.906 firme active cu CAEN 5510 care au depus bilanț, iar în județul Hunedoara pe locul 1 din 75. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 362.048 lei.

Cât de veche este COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL față de alte firme din domeniu?

COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 53,1% dintre cele 2.906 firme active cu CAEN 5510 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 5510 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 356 de firme cu CAEN 5510 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 172 (48,3%) mai sunt active, iar COMPLEX HOTELIER GERMISARA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5510?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5510 sunt în județul Constanța: 385 din 2.906 (13,2%). În județul Hunedoara sunt 75.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci