COMERCIAL.ro

COMPLETE AUTOGROUP SRL

Municipiul Ploieşti, Prahova
Radiată

Radiată la 7 iunie 2023

Activitate principală: 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

Înregistrată la 25 septembrie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
0 RON
Profit net (2022)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-2,3 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — COMPLETE AUTOGROUP SRL

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2017–2022).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre COMPLETE AUTOGROUP SRL

COMPLETE AUTOGROUP SRL are CUI 38261925 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J29/2347/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 septembrie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Ploiești, Prahova. Activitatea principală este CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule.

Alte firme din domeniu

CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre COMPLETE AUTOGROUP SRL

Care este CUI-ul firmei COMPLETE AUTOGROUP SRL?

CUI-ul firmei COMPLETE AUTOGROUP SRL este 38261925. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J29/2347/2017.

Unde are sediul COMPLETE AUTOGROUP SRL?

COMPLETE AUTOGROUP SRL are sediul social în Municipiul Ploiești, Prahova.

Ce activitate are COMPLETE AUTOGROUP SRL?

Activitatea principală declarată de COMPLETE AUTOGROUP SRL este CAEN 4532 – Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule.

Ce cifră de afaceri are COMPLETE AUTOGROUP SRL?

În 2022, COMPLETE AUTOGROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are COMPLETE AUTOGROUP SRL?

În 2022, COMPLETE AUTOGROUP SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este COMPLETE AUTOGROUP SRL față de alte firme din domeniu?

COMPLETE AUTOGROUP SRL are o vechime de 9 ani și este mai nouă decât 55,1% dintre cele 3.775 de firme active cu CAEN 4532 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4532 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 556 de firme cu CAEN 4532 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 427 (76,8%) mai sunt active; COMPLETE AUTOGROUP SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4532?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4532 sunt în București: 395 din 3.775 (10,5%). În județul Prahova sunt 162.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci