COMERCIAL.ro

CMC FISH 2002 SRL

Municipiul Constanţa, Constanţa
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 9604 — Activități de întreținere corporală

Înregistrată la 23 decembrie 1994 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
415,1 K RON▼ 12,6 %
Profit net (2025)
21,4 K RON▲ 0,7 %
Angajați
6▼ 14,3 %
Capitaluri proprii
200,6 K RON▲ 11,9 %

Cifra de afaceri și profitul — CMC FISH 2002 SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 415.058 lei, profit net de 21.404 lei și 6 angajați. A depus bilanțuri pentru 17 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 67.850 lei în 2008 la 415.058 lei în 2025, cu un maxim de 545.508 lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CMC FISH 2002 SRL

CMC FISH 2002 SRL are CUI 6744883, cod de TVA RO6744883 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/5009/1994. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 decembrie 1994, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CMC FISH 2002 SRL

Care este CUI-ul firmei CMC FISH 2002 SRL?

CUI-ul firmei CMC FISH 2002 SRL este 6744883. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO6744883. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/5009/1994.

Unde are sediul CMC FISH 2002 SRL?

CMC FISH 2002 SRL are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are CMC FISH 2002 SRL?

Activitatea principală declarată de CMC FISH 2002 SRL este CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală.

Ce cifră de afaceri are CMC FISH 2002 SRL?

În 2025, CMC FISH 2002 SRL a raportat o cifră de afaceri de 415.058 lei. Profitul net a fost de 21.404 lei.

Câți angajați are CMC FISH 2002 SRL?

În 2025, CMC FISH 2002 SRL a avut în medie 6 angajați.

Pe ce loc se află CMC FISH 2002 SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CMC FISH 2002 SRL se află pe locul 119 din 2.023 de firme active cu CAEN 9604 care au depus bilanț, iar în județul Constanța pe locul 2 din 81. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 45.130 lei.

Cât de veche este CMC FISH 2002 SRL față de alte firme din domeniu?

CMC FISH 2002 SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 98,9% dintre cele 2.023 de firme active cu CAEN 9604 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9604 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 53 de firme cu CAEN 9604 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 17 (32,1%) mai sunt active, iar CMC FISH 2002 SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9604?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9604 sunt în București: 418 din 2.023 (20,7%). În județul Constanța sunt 81.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci