COMERCIAL.ro

CLARES NEW TEHNIK S.R.L.

Municipiul Constanţa, Constanţa
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.

Înregistrată la 25 martie 2024 · 2 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,5 mil. RON▲ 179,2 %
Profit net (2025)
-4 K RON▼ 196,1 %
Angajați
30,0%
Capitaluri proprii
364 RON▼ 91,7 %

Cifra de afaceri și profitul — CLARES NEW TEHNIK S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil. lei, pierdere netă de 4.029 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2024–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CLARES NEW TEHNIK S.R.L.

CLARES NEW TEHNIK S.R.L. are CUI 49827990, cod de TVA RO49827990 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/996/2024. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 martie 2024, cu o vechime de 2 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CLARES NEW TEHNIK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CLARES NEW TEHNIK S.R.L.?

CUI-ul firmei CLARES NEW TEHNIK S.R.L. este 49827990. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO49827990. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/996/2024.

Unde are sediul CLARES NEW TEHNIK S.R.L.?

CLARES NEW TEHNIK S.R.L. are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are CLARES NEW TEHNIK S.R.L.?

Activitatea principală declarată de CLARES NEW TEHNIK S.R.L. este CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a..

Ce cifră de afaceri are CLARES NEW TEHNIK S.R.L.?

În 2025, CLARES NEW TEHNIK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 4.029 lei.

Câți angajați are CLARES NEW TEHNIK S.R.L.?

În 2025, CLARES NEW TEHNIK S.R.L. a avut în medie 3 angajați.

Pe ce loc se află CLARES NEW TEHNIK S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CLARES NEW TEHNIK S.R.L. se află pe locul 300 din 3.089 de firme active cu CAEN 3109 care au depus bilanț, iar în județul Constanța pe locul 6 din 72. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 164.483 lei.

Cât de veche este CLARES NEW TEHNIK S.R.L. față de alte firme din domeniu?

CLARES NEW TEHNIK S.R.L. are o vechime de 2 ani și este mai nouă decât 95% dintre cele 3.089 de firme active cu CAEN 3109 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 3109?

Cele mai multe firme active cu CAEN 3109 sunt în București: 325 din 3.089 (10,5%). În județul Constanța sunt 72.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci