COMERCIAL.ro

CCM INDUSTRY S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
În funcțiune

Înregistrată la 6 august 2025 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifra de afaceri și profitul — CCM INDUSTRY S.R.L.

CCM INDUSTRY S.R.L. este o firmă nouă și nu are încă un bilanț depus.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CCM INDUSTRY S.R.L.

CCM INDUSTRY S.R.L. are CUI 52285695 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2025058974006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 august 2025, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 4.

Alte firme din Bucureşti Sectorul 4

Cele mai mari după cifra de afaceri din 2025

Întrebări frecvente despre CCM INDUSTRY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CCM INDUSTRY S.R.L.?

CUI-ul firmei CCM INDUSTRY S.R.L. este 52285695. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2025058974006.

Unde are sediul CCM INDUSTRY S.R.L.?

CCM INDUSTRY S.R.L. are sediul social în București Sectorul 4.

Ce cifră de afaceri are CCM INDUSTRY S.R.L.?

CCM INDUSTRY S.R.L. este o firmă nouă și nu are încă un bilanț depus.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci