COMERCIAL.ro

CCL MARCHE SRL

Municipiul Baia Mare, Maramureş
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 26 octombrie 2006 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
6,5 mil. RON▲ 21,3 %
Profit net (2025)
555,8 K RON▲ 1.066,5 %
Angajați
34▼ 2,9 %
Capitaluri proprii
2,1 mil. RON▲ 34,9 %

Cifra de afaceri și profitul — CCL MARCHE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,5 mil. lei, profit net de 555.778 lei și 34 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 610.245 lei în 2008 la 6,5 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CCL MARCHE SRL

CCL MARCHE SRL are CUI 19141205, cod de TVA RO19141205 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J24/1671/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 26 octombrie 2006, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Baia Mare, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CCL MARCHE SRL

Care este CUI-ul firmei CCL MARCHE SRL?

CUI-ul firmei CCL MARCHE SRL este 19141205. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO19141205. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J24/1671/2006.

Unde are sediul CCL MARCHE SRL?

CCL MARCHE SRL are sediul social în Municipiul Baia Mare, Maramureș.

Ce activitate are CCL MARCHE SRL?

Activitatea principală declarată de CCL MARCHE SRL este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are CCL MARCHE SRL?

În 2025, CCL MARCHE SRL a raportat o cifră de afaceri de 6,5 mil. lei. Profitul net a fost de 555.778 lei.

Câți angajați are CCL MARCHE SRL?

În 2025, CCL MARCHE SRL a avut în medie 34 de angajați.

Pe ce loc se află CCL MARCHE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CCL MARCHE SRL se află pe locul 301 din 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț, iar în județul Maramureș pe locul 2 din 213. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 214.791 lei.

Cât de veche este CCL MARCHE SRL față de alte firme din domeniu?

CCL MARCHE SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 84% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 1.294 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 473 (36,6%) mai sunt active, iar CCL MARCHE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Maramureș sunt 213.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci