COMERCIAL.ro

CATALIN SI EMA SRL

Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

Înregistrată la 15 iunie 1995 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
683,2 K RON▲ 11,4 %
Profit net (2025)
13,7 K RON▼ 498,9 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
271,5 K RON▼ 8,5 %

Cifra de afaceri și profitul — CATALIN SI EMA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 683.244 lei și profit net de 13.730 lei. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 590.396 lei în 2008 la 683.244 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CATALIN SI EMA SRL

CATALIN SI EMA SRL are CUI 7476207, cod de TVA RO7476207 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J1/409/1995. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 15 iunie 1995, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Cugir, Oraș Cugir, Alba. Activitatea principală este CAEN 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CATALIN SI EMA SRL

Care este CUI-ul firmei CATALIN SI EMA SRL?

CUI-ul firmei CATALIN SI EMA SRL este 7476207. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO7476207. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J1/409/1995.

Unde are sediul CATALIN SI EMA SRL?

CATALIN SI EMA SRL are sediul social în Loc. Cugir, Oraș Cugir, Alba.

Ce activitate are CATALIN SI EMA SRL?

Activitatea principală declarată de CATALIN SI EMA SRL este CAEN 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are CATALIN SI EMA SRL?

În 2025, CATALIN SI EMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 683.244 lei. Profitul net a fost de 13.730 lei.

Câți angajați are CATALIN SI EMA SRL?

În 2025, CATALIN SI EMA SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află CATALIN SI EMA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CATALIN SI EMA SRL se află pe locul 271 din 1.290 de firme active cu CAEN 4775 care au depus bilanț, iar în județul Alba pe locul 6 din 17. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 135.880 lei.

Cât de veche este CATALIN SI EMA SRL față de alte firme din domeniu?

CATALIN SI EMA SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 92,5% dintre cele 1.290 de firme active cu CAEN 4775 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4775 înființate în 1995 mai sunt active?

Dintre cele 56 de firme cu CAEN 4775 înființate în 1995 care au depus cel puțin un bilanț, 14 (25%) mai sunt active, iar CATALIN SI EMA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4775?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4775 sunt în București: 322 din 1.290 (25%). În județul Alba sunt 17.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci