COMERCIAL.ro

CASIOPEEA SRL

Municipiul Paşcani, Iaşi
În funcțiuneInactiv fiscal din 7 octombrie 2010

Activitate principală: 7430 — Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Înregistrată la 4 septembrie 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
852 RON
Profit net (2008)
-12 K RON
Angajați
1
Capitaluri proprii
-10,3 K RON

Cifra de afaceri și profitul — CASIOPEEA SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 852 lei, pierdere netă de 11.984 lei și 1 angajat. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2008852-11.9841

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CASIOPEEA SRL

CASIOPEEA SRL are CUI 18988415 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/2161/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 septembrie 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Pașcani, Iași. Activitatea principală este CAEN 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți).

Alte firme din domeniu

CAEN 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CASIOPEEA SRL

Care este CUI-ul firmei CASIOPEEA SRL?

CUI-ul firmei CASIOPEEA SRL este 18988415. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/2161/2006.

Unde are sediul CASIOPEEA SRL?

CASIOPEEA SRL are sediul social în Municipiul Pașcani, Iași.

Ce activitate are CASIOPEEA SRL?

Activitatea principală declarată de CASIOPEEA SRL este CAEN 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți).

Ce cifră de afaceri are CASIOPEEA SRL?

În 2008, CASIOPEEA SRL a raportat o cifră de afaceri de 852 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 11.984 lei.

Câți angajați are CASIOPEEA SRL?

În 2008, CASIOPEEA SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este CASIOPEEA SRL față de alte firme din domeniu?

CASIOPEEA SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 78,4% dintre cele 1.548 de firme active cu CAEN 7430 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 7430 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 187 de firme cu CAEN 7430 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 88 (47,1%) mai sunt active, iar CASIOPEEA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7430?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7430 sunt în București: 544 din 1.548 (35,1%). În județul Iași sunt 57.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci