COMERCIAL.ro

CARIERE GUTAI SRL

Municipiul Baia Mare, Maramureş
Radiată

Radiată la 13 iulie 2017

Activitate principală: 0811 — Activități de servicii suport combinate

Înregistrată la 3 noiembrie 2004 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
0 RON
Profit net (2015)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-259,8 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — CARIERE GUTAI SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2015).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CARIERE GUTAI SRL

CARIERE GUTAI SRL are CUI 16905596 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J24/1666/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 noiembrie 2004, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Baia Mare, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 0811 – Activități de servicii suport combinate.

Alte firme din domeniu

CAEN 0811 – Activități de servicii suport combinate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CARIERE GUTAI SRL

Care este CUI-ul firmei CARIERE GUTAI SRL?

CUI-ul firmei CARIERE GUTAI SRL este 16905596. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J24/1666/2004.

Unde are sediul CARIERE GUTAI SRL?

CARIERE GUTAI SRL are sediul social în Municipiul Baia Mare, Maramureș.

Ce activitate are CARIERE GUTAI SRL?

Activitatea principală declarată de CARIERE GUTAI SRL este CAEN 0811 – Activități de servicii suport combinate.

Ce cifră de afaceri are CARIERE GUTAI SRL?

În 2015, CARIERE GUTAI SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are CARIERE GUTAI SRL?

În 2015, CARIERE GUTAI SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CARIERE GUTAI SRL față de alte firme din domeniu?

CARIERE GUTAI SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 66,9% dintre cele 311 firme active cu CAEN 0811 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 0811 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 42 de firme cu CAEN 0811 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 23 (54,8%) mai sunt active; CARIERE GUTAI SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0811?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0811 sunt în județul Constanța: 30 din 311 (9,6%). În județul Maramureș sunt 30.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci