COMERCIAL.ro

CAPPYTOUR SRL

Radiată

Radiată la 30 ianuarie 2014

Activitate principală: 7912 — Activități ale tur-operatorilor

Înregistrată la 2 octombrie 2009 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2012)
1,2 mil. RON▲ 153,3 %
Profit net (2012)
-352,2 K RON▲ 733,4 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-421,1 K RON▲ 511,3 %

Cifra de afaceri și profitul — CAPPYTOUR SRL

În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil. lei și pierdere netă de 352.247 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2010–2012). Cifra de afaceri a crescut de la 288.263 lei în 2010 la 1,2 mil. lei în 2012.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CAPPYTOUR SRL

CAPPYTOUR SRL are CUI 26060243 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1748/2009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 octombrie 2009, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș. Activitatea principală este CAEN 7912 – Activități ale tur-operatorilor.

Alte firme din domeniu

CAEN 7912 – Activități ale tur-operatorilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CAPPYTOUR SRL

Care este CUI-ul firmei CAPPYTOUR SRL?

CUI-ul firmei CAPPYTOUR SRL este 26060243. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1748/2009.

Unde are sediul CAPPYTOUR SRL?

CAPPYTOUR SRL are sediul social în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș.

Ce activitate are CAPPYTOUR SRL?

Activitatea principală declarată de CAPPYTOUR SRL este CAEN 7912 – Activități ale tur-operatorilor.

Ce cifră de afaceri are CAPPYTOUR SRL?

În 2012, CAPPYTOUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 352.247 lei.

Câți angajați are CAPPYTOUR SRL?

În 2012, CAPPYTOUR SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este CAPPYTOUR SRL față de alte firme din domeniu?

CAPPYTOUR SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 59,4% dintre cele 1.174 de firme active cu CAEN 7912 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 7912 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 103 firme cu CAEN 7912 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 45 (43,7%) mai sunt active; CAPPYTOUR SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7912?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7912 sunt în București: 375 din 1.174 (31,9%). În județul Timiș sunt 49.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci