COMERCIAL.ro

BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Radiată

Radiată la 30 iunie 2017

Activitate principală: 6110 — Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu

Înregistrată la 4 august 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2016)
0 RON
Profit net (2016)
-13,5 K RON▲ 75,2 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
21,5 K RON▼ 38,6 %

Cifra de afaceri și profitul — BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 13.501 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2010–2016). Cifra de afaceri a crescut de la 52.005 lei în 2011 la 111.110 lei în 2014, cu un maxim de 148.187 lei în 2013.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL

BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL are CUI 27245126 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/7395/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 august 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu.

Alte firme din domeniu

CAEN 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL

Care este CUI-ul firmei BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL?

CUI-ul firmei BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL este 27245126. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/7395/2010.

Unde are sediul BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL?

BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL?

Activitatea principală declarată de BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL este CAEN 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu.

Ce cifră de afaceri are BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL?

În 2016, BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 13.501 lei.

Câți angajați are BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL?

În 2016, BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL față de alte firme din domeniu?

BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 51% dintre cele 857 de firme active cu CAEN 6110 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 6110 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 104 firme cu CAEN 6110 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 58 (55,8%) mai sunt active; BUSINESS INTERACTIVE NETWORK SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6110?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6110 sunt în București: 318 din 857 (37,1%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci