COMERCIAL.ro

BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.

Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Înregistrată la 2 octombrie 2019 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
474,5 K RON▼ 3,5 %
Profit net (2025)
5,1 K RON▼ 90,5 %
Angajați
40,0%
Capitaluri proprii
100,8 K RON▼ 14,4 %

Cifra de afaceri și profitul — BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 474.493 lei, profit net de 5.074 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2019–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 9.324 lei în 2019 la 474.493 lei în 2025, cu un maxim de 491.841 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.

BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. are CUI 41717410, cod de TVA RO41717410 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/1804/2019. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 octombrie 2019, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.?

CUI-ul firmei BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. este 41717410. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO41717410. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/1804/2019.

Unde are sediul BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.?

BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. are sediul social în Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu.

Ce activitate are BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Ce cifră de afaceri are BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.?

În 2025, BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 474.493 lei. Profitul net a fost de 5.074 lei.

Câți angajați are BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L.?

În 2025, BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. a avut în medie 4 angajați.

Pe ce loc se află BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. se află pe locul 2.482 din 7.023 de firme active cu CAEN 1071 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 71 din 194. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 218.549 lei.

Cât de veche este BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai nouă decât 53,4% dintre cele 7.023 de firme active cu CAEN 1071 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 1071 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 896 de firme cu CAEN 1071 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 657 (73,3%) mai sunt active, iar BUNĂTĂŢILE MELE S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1071?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1071 sunt în București: 599 din 7.023 (8,5%). În județul Sibiu sunt 194.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci