COMERCIAL.ro

BUCHHOLZER RO. SRL

Sat Valea Fetei, Comuna Verguleasa, Olt
Radiată

Radiată la 28 noiembrie 2018

Activitate principală: 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Înființată în 1994 · reînmatriculată la 8 iulie 2008 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
0 RON
Profit net (2017)
-395,3 K RON▲ 47.129,4 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-2,7 mil. RON▲ 17,2 %

Cifra de afaceri și profitul — BUCHHOLZER RO. SRL

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 395.310 lei. A depus bilanțuri pentru 10 ani (2008–2017). Cifra de afaceri a scăzut de la 2,6 mil. lei în 2008 la 366.005 lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BUCHHOLZER RO. SRL

BUCHHOLZER RO. SRL are CUI 6596612 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J28/736/2008. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 1994 și reînmatriculată la 8 iulie 2008, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Valea Fetei, Comuna Verguleasa, Olt. Activitatea principală este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Alte firme din domeniu

CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BUCHHOLZER RO. SRL

Care este CUI-ul firmei BUCHHOLZER RO. SRL?

CUI-ul firmei BUCHHOLZER RO. SRL este 6596612. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J28/736/2008.

Unde are sediul BUCHHOLZER RO. SRL?

BUCHHOLZER RO. SRL are sediul social în Sat Valea Fetei, Comuna Verguleasa, Olt.

Ce activitate are BUCHHOLZER RO. SRL?

Activitatea principală declarată de BUCHHOLZER RO. SRL este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Ce cifră de afaceri are BUCHHOLZER RO. SRL?

În 2017, BUCHHOLZER RO. SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 395.310 lei.

Câți angajați are BUCHHOLZER RO. SRL?

În 2017, BUCHHOLZER RO. SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este BUCHHOLZER RO. SRL față de alte firme din domeniu?

BUCHHOLZER RO. SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 96,2% dintre cele 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4619 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 644 de firme cu CAEN 4619 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 219 (34%) mai sunt active; BUCHHOLZER RO. SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4619 sunt în București: 1.873 din 8.165 (22,9%). În județul Olt sunt 173.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci