COMERCIAL.ro

BRIKHOLZ SRL

Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad
RadiatăInactiv fiscal din 20 februarie 2018Radiat fiscal

Radiată la 19 septembrie 2022

Activitate principală: 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate

Înregistrată la 8 octombrie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
0 RON
Profit net (2015)
-1,9 K RON0,0%
Angajați
0
Capitaluri proprii
22,1 K RON▼ 7,9 %

Cifra de afaceri și profitul — BRIKHOLZ SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 1.904 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2015). Cifra de afaceri a scăzut de la 12.219 lei în 2008 la 3.125 lei în 2013, cu un maxim de 22.254 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BRIKHOLZ SRL

BRIKHOLZ SRL are CUI 22531500 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J02/1835/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 octombrie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Lipova, Oraș Lipova, Arad. Activitatea principală este CAEN 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate.

Alte firme din domeniu

CAEN 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BRIKHOLZ SRL

Care este CUI-ul firmei BRIKHOLZ SRL?

CUI-ul firmei BRIKHOLZ SRL este 22531500. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J02/1835/2007.

Unde are sediul BRIKHOLZ SRL?

BRIKHOLZ SRL are sediul social în Loc. Lipova, Oraș Lipova, Arad.

Ce activitate are BRIKHOLZ SRL?

Activitatea principală declarată de BRIKHOLZ SRL este CAEN 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate.

Ce cifră de afaceri are BRIKHOLZ SRL?

În 2015, BRIKHOLZ SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.904 lei.

Câți angajați are BRIKHOLZ SRL?

În 2015, BRIKHOLZ SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este BRIKHOLZ SRL față de alte firme din domeniu?

BRIKHOLZ SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 70% dintre cele 666 de firme active cu CAEN 3832 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 3832 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 240 de firme cu CAEN 3832 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 76 (31,7%) mai sunt active; BRIKHOLZ SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 3832?

Cele mai multe firme active cu CAEN 3832 sunt în București: 68 din 666 (10,2%). În județul Arad sunt 17.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci