COMERCIAL.ro

BM MAGAZINS GRUP SRL

Radiată

Radiată la 15 ianuarie 2013

Activitate principală: 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Înregistrată la 22 ianuarie 2003 · 23 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2009)
3,3 mil. RON▼ 80,4 %
Profit net (2009)
-199 K RON▼ 118,6 %
Angajați
4▼ 78,9 %
Capitaluri proprii
1,9 mil. RON▼ 9,6 %

Cifra de afaceri și profitul — BM MAGAZINS GRUP SRL

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 3,3 mil. lei, pierdere netă de 199.040 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2008–2009).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BM MAGAZINS GRUP SRL

BM MAGAZINS GRUP SRL are CUI 15146161 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/110/2003. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 22 ianuarie 2003, cu o vechime de 23 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare.

Alte firme din domeniu

CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BM MAGAZINS GRUP SRL

Care este CUI-ul firmei BM MAGAZINS GRUP SRL?

CUI-ul firmei BM MAGAZINS GRUP SRL este 15146161. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/110/2003.

Unde are sediul BM MAGAZINS GRUP SRL?

BM MAGAZINS GRUP SRL are sediul social în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov.

Ce activitate are BM MAGAZINS GRUP SRL?

Activitatea principală declarată de BM MAGAZINS GRUP SRL este CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare.

Ce cifră de afaceri are BM MAGAZINS GRUP SRL?

În 2009, BM MAGAZINS GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,3 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 199.040 lei.

Câți angajați are BM MAGAZINS GRUP SRL?

În 2009, BM MAGAZINS GRUP SRL a avut în medie 4 angajați.

Cât de veche este BM MAGAZINS GRUP SRL față de alte firme din domeniu?

BM MAGAZINS GRUP SRL are o vechime de 23 de ani și este mai veche decât 82,3% dintre cele 4.102 firme active cu CAEN 4673 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4673 înființate în 2003 mai sunt active?

Dintre cele 742 de firme cu CAEN 4673 înființate în 2003 care au depus cel puțin un bilanț, 329 (44,3%) mai sunt active; BM MAGAZINS GRUP SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4673?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4673 sunt în București: 404 din 4.102 (9,8%). În județul Ilfov sunt 204.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci