COMERCIAL.ro

BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.

Oraş Pantelimon, Ilfov
Radiată

Radiată la 30 aprilie 2025

Activitate principală: 9511 — Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Înființată în 2018 · reînmatriculată la 11 februarie 2020 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
1,7 K RON▼ 98,1 %
Profit net (2024)
-44 RON▼ 100,2 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-19,3 K RON▲ 17 %

Cifra de afaceri și profitul — BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.681 lei și pierdere netă de 44 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2018–2024). Cifra de afaceri a scăzut de la 32.605 lei în 2018 la 1.681 lei în 2024, cu un maxim de 161.708 lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.

BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 39606097 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/634/2020. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2018 și reînmatriculată la 11 februarie 2020, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Oraș Pantelimon, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Alte firme din domeniu

CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.?

CUI-ul firmei BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. este 39606097. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/634/2020.

Unde are sediul BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.?

BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. are sediul social în Oraș Pantelimon, Ilfov.

Ce activitate are BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Ce cifră de afaceri are BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.?

În 2024, BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.681 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 44 lei.

Câți angajați are BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L.?

În 2024, BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. are o vechime de 8 ani și este mai nouă decât 74% dintre cele 1.486 de firme active cu CAEN 9511 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 9511 înființate în 2018 mai sunt active?

Dintre cele 123 de firme cu CAEN 9511 înființate în 2018 care au depus cel puțin un bilanț, 101 (82,1%) mai sunt active; BIROTICA INTERMED DISTRIBUTION S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9511?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9511 sunt în București: 329 din 1.486 (22,1%). În județul Ilfov sunt 60.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci