COMERCIAL.ro

BGD BEST S.R.L.

Municipiul Iaşi, Iaşi
În funcțiune

Activitate principală: 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Înregistrată la 10 septembrie 2020 · 6 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
287,3 K RON
Profit net (2020)
184,9 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
185,1 K RON

Cifra de afaceri și profitul — BGD BEST S.R.L.

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 287.287 lei și profit net de 184.850 lei. A depus bilanț pentru 2020.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2020287.287184.8500

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BGD BEST S.R.L.

BGD BEST S.R.L. are CUI 43033150 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/2119/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 10 septembrie 2020, cu o vechime de 6 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Iași, Iași. Activitatea principală este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Alte firme din domeniu

CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BGD BEST S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BGD BEST S.R.L.?

CUI-ul firmei BGD BEST S.R.L. este 43033150. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/2119/2020.

Unde are sediul BGD BEST S.R.L.?

BGD BEST S.R.L. are sediul social în Municipiul Iași, Iași.

Ce activitate are BGD BEST S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BGD BEST S.R.L. este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Ce cifră de afaceri are BGD BEST S.R.L.?

În 2020, BGD BEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 287.287 lei. Profitul net a fost de 184.850 lei.

Câți angajați are BGD BEST S.R.L.?

În 2020, BGD BEST S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este BGD BEST S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BGD BEST S.R.L. are o vechime de 6 ani și este mai veche decât 58,1% dintre cele 19.144 de firme active cu CAEN 4791 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 4791 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 4.316 firme cu CAEN 4791 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 2.787 (64,6%) mai sunt active, iar BGD BEST S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4791?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4791 sunt în București: 5.993 din 19.144 (31,3%). În județul Iași sunt 602.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci