COMERCIAL.ro

B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL

Sat Chilia, Comuna Homoroade, Satu Mare
În funcțiuneo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6619 — Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

Înregistrată la 16 martie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
190,3 K RON▲ 42,1 %
Profit net (2025)
150,8 K RON▲ 171,5 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
357,6 K RON▲ 72,9 %

Cifra de afaceri și profitul — B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190.349 lei și profit net de 150.756 lei. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 25.580 lei în 2017 la 190.349 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL

B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL are CUI 37223800 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J30/217/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 martie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Chilia, Comuna Homoroade, Satu Mare. Activitatea principală este CAEN 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL

Care este CUI-ul firmei B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL?

CUI-ul firmei B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL este 37223800. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J30/217/2017.

Unde are sediul B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL?

B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL are sediul social în Sat Chilia, Comuna Homoroade, Satu Mare.

Ce activitate are B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată de B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL este CAEN 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii.

Ce cifră de afaceri are B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL?

În 2025, B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 190.349 lei. Profitul net a fost de 150.756 lei.

Câți angajați are B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL?

În 2025, B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL se află pe locul 825 din 2.044 de firme active cu CAEN 6619 care au depus bilanț, iar în județul Satu Mare pe locul 3 din 12. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 115.919 lei.

Cât de veche este B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL față de alte firme din domeniu?

B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 62,4% dintre cele 2.044 de firme active cu CAEN 6619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 6619 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 274 de firme cu CAEN 6619 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 199 (72,6%) mai sunt active, iar B&G MASSIMO EUROPOL CONSULTING SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6619 sunt în București: 634 din 2.044 (31%). În județul Satu Mare sunt 12.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci