COMERCIAL.ro

BEE ENERGY S.R.L.

Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş
În funcțiune

Activitate principală: 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Înregistrată la 13 august 2025 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
20,4 K RON
Profit net (2025)
5,1 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
5,2 K RON

Cifra de afaceri și profitul — BEE ENERGY S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20.356 lei și profit net de 5.133 lei. A depus bilanț pentru 2025.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
202520.3565.1330

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BEE ENERGY S.R.L.

BEE ENERGY S.R.L. are CUI 52320652 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2025060754005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 august 2025, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Baia Sprie, Oraș Baia Sprie, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BEE ENERGY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BEE ENERGY S.R.L.?

CUI-ul firmei BEE ENERGY S.R.L. este 52320652. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2025060754005.

Unde are sediul BEE ENERGY S.R.L.?

BEE ENERGY S.R.L. are sediul social în Loc. Baia Sprie, Oraș Baia Sprie, Maramureș.

Ce activitate are BEE ENERGY S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BEE ENERGY S.R.L. este CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..

Ce cifră de afaceri are BEE ENERGY S.R.L.?

În 2025, BEE ENERGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.356 lei. Profitul net a fost de 5.133 lei.

Câți angajați are BEE ENERGY S.R.L.?

În 2025, BEE ENERGY S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află BEE ENERGY S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, BEE ENERGY S.R.L. se află pe locul 1.294 din 1.790 de firme active cu CAEN 4618 care au depus bilanț, iar în județul Maramureș pe locul 35 din 43. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 158.274 lei.

Cât de veche este BEE ENERGY S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BEE ENERGY S.R.L. are o vechime de 1 an și este mai nouă decât 93,6% dintre cele 1.790 de firme active cu CAEN 4618 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4618?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4618 sunt în București: 489 din 1.790 (27,3%). În județul Maramureș sunt 43.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci