COMERCIAL.ro

BEAUTY MAX CENTER SRL

Comuna Bistra, Alba
Radiată

Radiată la 19 ianuarie 2012

Activitate principală: 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare

Înființată în 1996 · reînmatriculată la 23 decembrie 2010 · 29 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
0 RON
Profit net (2010)
-3,3 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-7,8 K RON▲ 159,3 %

Cifra de afaceri și profitul — BEAUTY MAX CENTER SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 3.348 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2008–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BEAUTY MAX CENTER SRL

BEAUTY MAX CENTER SRL are CUI 8961323 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J01/741/2010. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 1996 și reînmatriculată la 23 decembrie 2010, cu o vechime de 29 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Comuna Bistra, Alba. Activitatea principală este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Alte firme din domeniu

CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BEAUTY MAX CENTER SRL

Care este CUI-ul firmei BEAUTY MAX CENTER SRL?

CUI-ul firmei BEAUTY MAX CENTER SRL este 8961323. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J01/741/2010.

Unde are sediul BEAUTY MAX CENTER SRL?

BEAUTY MAX CENTER SRL are sediul social în Comuna Bistra, Alba.

Ce activitate are BEAUTY MAX CENTER SRL?

Activitatea principală declarată de BEAUTY MAX CENTER SRL este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Ce cifră de afaceri are BEAUTY MAX CENTER SRL?

În 2010, BEAUTY MAX CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 3.348 lei.

Câți angajați are BEAUTY MAX CENTER SRL?

În 2010, BEAUTY MAX CENTER SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este BEAUTY MAX CENTER SRL față de alte firme din domeniu?

BEAUTY MAX CENTER SRL are o vechime de 29 de ani și este mai veche decât 97,6% dintre cele 10.488 de firme active cu CAEN 9602 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9602 înființate în 1996 mai sunt active?

Dintre cele 140 de firme cu CAEN 9602 înființate în 1996 care au depus cel puțin un bilanț, 59 (42,1%) mai sunt active; BEAUTY MAX CENTER SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9602?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9602 sunt în București: 1.838 din 10.488 (17,5%). În județul Alba sunt 95.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci